RENAULT MASTER II Krabice (FD) 2.2 dCI 90 (FD0G, FD0N, FD2G, FD2N, FD3G, FD3N) - Hlavní ložiska klikového hřídele od 12/1997 do 10/2006, 2188 ccm, 66 kW, 90 hp, G9T 720, G9T 722, G9T 750, Krabice
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16302 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,935 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 57,73 mm |
| průměr víka [mm] | 61,6 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,25 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16302 |
| Tloušťka/síla [mm] | 2,06 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 57,48 mm |
| průměr víka [mm] | 61,6 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost