RENAULT MASTER II autobus (JD) 2.5 dCi 120 (JD0M, JD1M, JD1W) - Hlavní ložiska klikového hřídele od 10/2001 do 12/2006, 2463 ccm, 84 kW, 115 hp, G9U 720, G9U 724, G9U 750, G9U 754, autobus
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16303 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,935 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 57,73 mm |
| průměr víka [mm] | 61,6 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,25 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16303 |
| Tloušťka/síla [mm] | 2,06 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 57,48 mm |
| průměr víka [mm] | 61,6 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost