RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 D (K56F/2, S56F) - Hlavní ložiska klikového hřídele od 9/1995 do 3/2001, 2188 ccm, 61 kW, 83 hp, G8T 706, G8T 752, G8T 790, G8T 794, kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4874 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,935 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 57,73 mm |
| průměr víka [mm] | 61,6 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,25 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4874 |
| Tloušťka/síla [mm] | 2,06 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 57,48 mm |
| průměr víka [mm] | 61,6 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost