FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport - Ojnice od 5/2014 do 4/2017, 998 ccm, 103 kW, 140 hp, YYJA, YYJB, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 31078 |
| Zpracování | kovaný |
| Zpracování | lámaný |
| Utahovací moment [Nm] | 45 Nm |
| váha [g] | 390 g |
| Typ ojnice | Trapezpleuel (trapézová ojnice) |
| Průměr čepů [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 31078 |
| Zpracování | kovaný |
| Zpracování | lámaný |
| Utahovací moment [Nm] | 45 Nm |
| váha [g] | 390 g |
| sada úplná | Ano |
| Typ ojnice | Trapezpleuel (trapézová ojnice) |
| Průměr čepů [mm] | 20 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost