RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V) - Ojnice od 2/2008, 1461 ccm, 50 kW, 68 hp, K9K 800, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 22193 |
|---|---|
| Délka [mm] | 133,75 mm |
| Zpracování | kovaný |
| Zpracování | lámaný |
| Utahovací moment [Nm] | 60 Nm |
| váha [g] | 540 g |
| Typ ojnice | Trapezpleuel (trapézová ojnice) |
| Průměr čepů [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22193 |
|---|---|
| Délka [mm] | 133,75 mm |
| Typ ojnice | Trapezpleuel (trapézová ojnice) |
Dostupnost