MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Píst od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| Číslo technické informace | per VL incassate |
|---|---|
| celková výška [mm] | 88,7 mm |
| Množství | 4 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístním kroužkem |
| Průměr válcového pístu [mm] | 91 mm |
| specifikace | valvole incassate |
| výška komprese [mm] | 48,7 mm |
| výška komprese [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| celková výška [mm] | 88,7 mm |
|---|---|
| Průměr válcového pístu [mm] | 91,5 mm |
| specifikace | valvole incassate |
| výška komprese [mm] | 49 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,50 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1998 |
| Výška [mm] | 88,7 mm |
| Vrtání válce [mm] | 91,1 mm |
| Průměr čepu [mm] | 29 mm |
| číslo dílu | 08-288000-10 |
| výška komprese [mm] | 48,7 mm |
| Délka čepu [mm] | 75 mm |
| Hloubka výbrusu (žlábku) 1 [mm] | 0,2 mm |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1998 |
| Výška [mm] | 88,7 mm |
| Vrtání válce [mm] | 91,6 mm |
| Průměr čepu [mm] | 29 mm |
| číslo dílu | 08-288007-10 |
| výška komprese [mm] | 48,7 mm |
| Délka čepu [mm] | 75 mm |
| Hloubka výbrusu (žlábku) 1 [mm] | 0,2 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1998 |
| Výška [mm] | 88,7 mm |
| Vrtání válce [mm] | 91,1 mm |
| Průměr čepu [mm] | 29 mm |
| číslo dílu | 08-521200-00 |
| výška komprese [mm] | 48,7 mm |
| Délka čepu [mm] | 75 mm |
| Hloubka výbrusu (žlábku) 1 [mm] | 3,1 mm |
| Hloubka kapsy ventilu 1 [mm] | 2,3 mm |
| Hloubka kapsy ventilu 2 [mm] | 2,3 mm |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
| Vůle pístu [mm] | 0,03 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1998 |
| Výška [mm] | 88,7 mm |
| Vrtání válce [mm] | 91,6 mm |
| Průměr čepu [mm] | 29 mm |
| číslo dílu | 08-521207-00 |
| výška komprese [mm] | 48,7 mm |
| Délka čepu [mm] | 75 mm |
| Hloubka výbrusu (žlábku) 1 [mm] | 3,1 mm |
| Hloubka kapsy ventilu 1 [mm] | 2,3 mm |
| Hloubka kapsy ventilu 2 [mm] | 2,3 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Číslo technické informace | per VL incassate |
|---|---|
| celková výška [mm] | 88,7 mm |
| Množství | 4 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístním kroužkem |
| Průměr válcového pístu [mm] | 91 mm |
| specifikace | valvole incassate |
| výška komprese [mm] | 48,7 mm |
| výška komprese [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| celková výška [mm] | 88,7 mm |
|---|---|
| Průměr válcového pístu [mm] | 91,5 mm |
| specifikace | valvole incassate |
| výška komprese [mm] | 49 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,50 mm |
Dostupnost
| Číslo technické informace | per VL incassate |
|---|---|
| celková výška [mm] | 88,7 mm |
| Množství | 4 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístním kroužkem |
| Průměr válcového pístu [mm] | 91 mm |
| specifikace | valvole incassate |
| výška komprese [mm] | 48,7 mm |
| výška komprese [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| celková výška [mm] | 88,7 mm |
|---|---|
| Průměr válcového pístu [mm] | 91,5 mm |
| specifikace | valvole incassate |
| výška komprese [mm] | 49 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,50 mm |
Dostupnost