OPEL ASTRA F kombi (T92) 1.7 TDS (F35, M35) - Sada pístních kroužků od 12/1991 do 1/1998, 1686 ccm, 60 kW, 82 hp, 17 DT, X 17 DT, kombi
| Vrtání válce [mm] | 79,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. R 2.0 Cr |
| číslo dílu | 2. M 1.5 Cr P |
| číslo dílu | 3. DSF 3.0 Cr |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 79,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. R 2.0 Cr |
| číslo dílu | 2. M 1.5 Cr P |
| číslo dílu | 3. DSF 3.0 Cr |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 80,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. R 2.0 Cr |
| číslo dílu | 2. M 1.5 Cr P |
| číslo dílu | 3. DSF 3.0 Cr |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 79,1 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. R 2.0 Cr |
| číslo dílu | 2. M 1.5 Cr P |
| číslo dílu | 3. DSF 3.0 Cr |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 79,25 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. R 2.0 Cr |
| číslo dílu | 2. M 1.5 Cr P |
| číslo dílu | 3. DSF 3.0 Cr |
Dostupnost