VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Sada pístních kroužků od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| Vrtání válce [mm] | 81,01 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. R2.5 IW CrK |
| číslo dílu | 2. M 2.0 IFU P |
| číslo dílu | 3. DSF 3.0 Cr |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 81,26 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. R2.5 IW CrK |
| číslo dílu | 2. M 2.0 IFU P |
| číslo dílu | 3. DSF 3.0 Cr |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 81,51 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. R2.5 IW CrK |
| číslo dílu | 2. M 2.0 IFU P |
| číslo dílu | 3. DSF 3.0 Cr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 81 mm |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P F14 |
| číslo dílu | 2.5mm 001IW CK P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 81,5 mm |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P F14 |
| číslo dílu | 2.5mm 001IW CK P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost