AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI quattro - Sada pístních kroužků od 11/2013 do 8/2016, 1798 ccm, 132 kW, 180 hp, CJSB, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 26720 |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 83,01 mm |
| sada úplná | Ano |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26720 |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 83,01 mm |
| pro číslo výrobku | 800077510050 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26720 |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 82,51 mm |
| pro číslo výrobku | R1010500 |
| číslo dílu | 1,2-1,2-2,0mm SLF |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost