Všechny vozy - Sada pístních kroužků
| Vrtání válce [mm] | 86 mm |
|---|---|
| opravný stupeň | 0,50 |
| číslo dílu | 48038 |
| číslo dílu | 48039 |
| číslo dílu | 82752 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 85,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 44641 |
| číslo dílu | 44642 |
| číslo dílu | 44643 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 94 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 27952 |
| číslo dílu | 28357 |
| číslo dílu | 87509 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 94 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 27766 |
| číslo dílu | 27952 |
| číslo dílu | 27968 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 94 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 27766 |
| číslo dílu | 27952 |
| číslo dílu | 82749 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 95,25 mm |
|---|---|
| opravný stupeň | 0,25 |
| číslo dílu | 48060 |
| číslo dílu | 48064 |
| číslo dílu | 48066 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,43 mm |
|---|---|
| opravný stupeň | 0,40 |
| číslo dílu | 22550 |
| číslo dílu | 22733 |
| číslo dílu | 88425 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 104,78 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 61973 |
| číslo dílu | 61974 |
| číslo dílu | 61975 |
| číslo dílu | 61976 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 104,78 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 34044 |
| číslo dílu | 43228 |
| číslo dílu | 43229 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 104,77 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 34044 |
| číslo dílu | 72663 |
| číslo dílu | 72664 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 120,65 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 28391 |
| číslo dílu | 60449 |
| číslo dílu | 84476/20 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 120,65 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 60449 |
| číslo dílu | 71944 |
| číslo dílu | 84476/20 |
| číslo dílu | 84477 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 120,65 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 10118 |
| číslo dílu | 28391 |
| číslo dílu | 84476/20 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 120,65 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 10118 |
| číslo dílu | 71944 |
| číslo dílu | 84476/20 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 120,65 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 60449 |
| číslo dílu | 71944 |
| číslo dílu | 84476/20 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 130,18 mm |
|---|---|
| opravný stupeň | 63,18 |
| číslo dílu | 49201/20 |
| číslo dílu | 70032/16 |
| číslo dílu | 71943/20 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 130,18 mm |
|---|---|
| opravný stupeň | 63,18 |
| číslo dílu | 49199 |
| číslo dílu | 49201/20 |
| číslo dílu | 71943/20 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 105,57 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 49108 |
| číslo dílu | 49109 |
| číslo dílu | 49115 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 63,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 38596 |
| číslo dílu | 43544 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 63,75 mm |
|---|---|
| opravný stupeň | 0,25 |
| číslo dílu | 39188 |
| číslo dílu | 43545 |
Dostupnost