Všechny vozy - Vložka válce/ - sada
| Vrtání válce [mm] | 75,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 021WN2601 |
| číslo dílu | 0403400 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 100,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0431900 |
| číslo dílu | 043WV4200 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 100,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0431900 |
| číslo dílu | 043WT4400 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 100,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0431900 |
| číslo dílu | 043WV4300 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 100,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0431900 |
| číslo dílu | 043WT6100 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432300 |
| číslo dílu | 043WV4700 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432300 |
| číslo dílu | 043WV5000 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432300 |
| číslo dílu | 043WV5100 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432300 |
| číslo dílu | 043WV0700 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432300 |
| číslo dílu | 043WT4000 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432400 |
| číslo dílu | 043WV47 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432400 |
| číslo dílu | 043WV50 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432400 |
| číslo dílu | 043WV51 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432400 |
| číslo dílu | 043WV07 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432400 |
| číslo dílu | 043WT40 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432600 |
| číslo dílu | 043WV5300 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432600 |
| číslo dílu | 043WV5400 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432600 |
| číslo dílu | 043WV1100 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432600 |
| číslo dílu | 043WV1200 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432600 |
| číslo dílu | 043WT1300 |
Dostupnost