Všechny vozy - Vložka válce/ - sada
| Vrtání válce [mm] | 98,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432800 |
| číslo dílu | 043WV5300 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432800 |
| číslo dílu | 043WV1100 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0432800 |
| číslo dílu | 043WT1300 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 101,05 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0433020 |
| číslo dílu | 043WV2000 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 101,05 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0433020 |
| číslo dílu | 043WT6200 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 101,05 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0433010 |
| číslo dílu | 043WV2000 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 101,05 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0433010 |
| číslo dílu | 043WT6200 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0436000 |
| číslo dílu | 043WV5300 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0436000 |
| číslo dílu | 043WT1300 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 101,06 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437110 |
| číslo dílu | 043WV2000 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 101,06 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437110 |
| číslo dílu | 043WV4600 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 101,06 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437100 |
| číslo dílu | 043WV1400 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 101,06 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437100 |
| číslo dílu | 043WV2000 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 101,06 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437100 |
| číslo dílu | 043WT6200 |
Dostupnost