Všechny vozy - Vložka válce/ - sada
| Vrtání válce [mm] | 101,06 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437100 |
| číslo dílu | 043WV4600 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437500 |
| číslo dílu | 043WV1200 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 103,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437600 |
| číslo dílu | 043WV5600 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437800 |
| číslo dílu | 043WT4000 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437800 |
| číslo dílu | 043WV07 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,48 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437800 |
| číslo dílu | 043WV4900 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437900 |
| číslo dílu | 043WV5300 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437900 |
| číslo dílu | 043WV5400 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437900 |
| číslo dílu | 043WT1300 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 98,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0437900 |
| číslo dílu | 043WV1200 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 100,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0438000 |
| číslo dílu | 043WV4300 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 100,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0438000 |
| číslo dílu | 043WT4400 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 100,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0438000 |
| číslo dílu | 043WT6800 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 100,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 0438000 |
| číslo dílu | 043WV4200 |
Dostupnost