RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi 75 - Držák motoru od 9/2010, 1461 ccm, 55 kW, 75 hp, K9K 802, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 707 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 721 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 707 g |
Dostupnost