PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 - Držák motoru od 5/2004 do 7/2005, 1749 ccm, 85 kW, 116 hp, 6FZ (EW7J4), kombi
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| pro OE číslo | 1809 29 |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Číslo produkce | 1496005 |
Dostupnost