PEUGEOT EXPERT valník/podvozek (223) 1.9 D - Držák motoru od 6/1998 do 9/2001, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJY (DW8B), WJZ (DW8), valník/podvozek
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 53 mm |
| Výška 2 [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Výška 1 [mm] | 53 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost