OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) - Držák motoru od 6/2009 do 8/2014, 1248 ccm, 70 kW, 95 hp, A 13 DTE, A 13 DTR, Z 13 DTE, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,670 kg |
| Materiál | hliník |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,670 kg |
| Materiál | hliník |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,85 kg |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Hliníková litina |
Dostupnost