HONDA CIVIC IX limuzína (FB) 1.8 (FB2) - Uložení motoru od 9/2011 do 12/2016, 1799 ccm, 104 kW, 141 hp, R18A1, limuzína
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,688 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,63 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 3,81 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 132 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost