FIAT 500X (334_) 1.4 (334AXC1B, 334AXC11) - Uložení motoru od 9/2014, 1368 ccm, 103 kW, 140 hp, 552 63 624, SUV
| Konstrukční rok do | 05/2018 |
|---|---|
| Typ převodovky | Dvouspojková 6-ti stupňová převodovka |
| pro OE číslo | 52004316 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková 6-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 51999641 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2016 |
|---|---|
| pro OE číslo | 51991080 |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,98 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,27 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,77 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 51999641 |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,250 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2017 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| pro OE číslo | 52049744 |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,840 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2017 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,450 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2016 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| pro OE číslo | 52004329 |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,760 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 52004316 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| váha [g] | 647 g |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| váha [g] | 1578 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51999636 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| váha [g] | 1241 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 52097849 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 2,084 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2016 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| pro OE číslo | 52004329 |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,760 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 52097851 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 52086656 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,690 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranným krytem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 51999636 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2016 |
|---|---|
| pro OE číslo | 51991080 |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,98 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost