VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI - Uložení motoru od 7/2014 do 9/2018, 1968 ccm, 110 kW, 150 hp, CUUB, CVCA, DELA, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 28213 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 199 262 CB |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,921 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31807 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2016 |
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,918 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,92 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | 003 |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30260 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 199 262 CR |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,964 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28213 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 199 262 AM |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,918 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28213 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28213 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 199 262 AM |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,918 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0199855BJ |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0199262CB |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,918 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,632 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 199 262 AC |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 199 262 AL |
| pro OE číslo | 1K0 199 262 AM |
| pro OE číslo | 1K0 199 262 L |
| pro OE číslo | 1K0 199 262 M |
| pro OE číslo | 1K0 199 262 P |
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,738 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28213 |
|---|---|
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 1,755 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | horní pravá |
|---|---|
| Typ uložení | hydroložisko |
| typ karosérie | Hliníkový kryt |
Dostupnost