NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 2.0 - Uložení motoru od 2/2007 do 12/2013, 1997 ccm, 104 kW, 141 hp, MR20DE, SUV
| pro OE číslo | 11360-JD01B |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,220 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 11220-JD22B |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,700 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11360-JD00A |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,200 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| převodovka typ | MCVT |
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112383734R |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 267,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| váha [g] | 1287 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,12 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 111 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,345 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,08 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11210JD20B |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 3,11 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | vrchní levá |
| Hmotnost [kg] | 0,425 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11360JY20B |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11360-JD01B |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,220 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11360-JD00A |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,200 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,419 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost