VW TOURAN (5T1) 1.2 TSI - Uložení motoru od 5/2015, 1197 ccm, 81 kW, 110 hp, CYVB, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 5Q0 199 855 AA |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,630 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0 198 037 A |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,433 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| převodovka typ | MQ250 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2018 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| pro OE číslo | 5Q0 199 855 AA |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0 199 262 BF |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0 199 855 N |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,61 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5WA 199 262 D |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,200 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| váha [g] | 641 g |
| verze | Non idraulico |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0199868C |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| váha [g] | 490 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 5Q0199855AD |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0199855J |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Hmotnost [kg] | 0,67 kg |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | Kov |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 797 g |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost