RENAULT THALIA II (LU_) 1.2 LPG - Uložení motoru od 1/2010 do 12/2013, 1149 ccm, 55 kW, 75 hp, D4F 728, limuzína
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,726 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 178 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,724 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,1 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 432 031 |
| pro OE číslo | 82 00 100 116 |
| pro OE číslo | 82 00 118 297 |
| pro OE číslo | 82 00 148 388 |
| pro OE číslo | 82 00 493 821 |
| pro OE číslo | 8200493821 |
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Veličina | 47299z |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
| váha [g] | 433 g |
| váha [g] | 438 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 415 087 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 788 318 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 089 697 |
| montovaná strana | levá |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 788 318 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 089 697 |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 415 087 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21206 |
|---|---|
| Kód motoru | D4F 736 |
| pro OE číslo | 77 00 432 032 |
| pro OE číslo | 77 00 437 854 |
| pro OE číslo | 82 00 117 837 |
| pro OE číslo | 82 00 171 178 |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| vzd. díry 1/vzd. díry 2 | 30 mm / 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13,1 mm |
Dostupnost