SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 - Uložení motoru od 5/2015 do 4/2019, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, CWVA, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 04/2016 |
|---|---|
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,1729 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 199 262 BF |
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 6C0 199 167 D |
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2016 |
|---|---|
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro OE číslo | 6RF199555H |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AA |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AB |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AC |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AD |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AE |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AF |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AR |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AS |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AT |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 S |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 T |
| pro OE číslo | 6Q0199555A |
| pro OE číslo | 6RF 199 555 |
| pro OE číslo | 6RF 199 555 B |
| pro OE číslo | 6RF 199 555 C |
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,62 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost