DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel - Uložení motoru od 5/2010, 1598 ccm, 62 kW, 84 hp, K7M 718, kombi
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200358147 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 21 076 95R |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,660 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 21 076 95R |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,660 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,313 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,458 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 338 385 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 399 188 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,866 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60 01 549 205 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 014 933 |
| pro OE číslo | 82 00 042 453 |
| pro OE číslo | 82 00 575 641 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,727 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 793 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 73 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,335 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 183,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,761 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13,3 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost