BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 - Uložení motoru od 1/2000 do 12/2003, 4941 ccm, 294 kW, 400 hp, S62 B50 (508S1), Kabriolet
| pro OE číslo | 22316771221 |
|---|---|
| pro OE číslo | 22316799330 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | oboustranná |
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Hmotnost [kg] | 0,78 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,8349 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,8399 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| váha [g] | 914 g |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,81 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22316771221 |
|---|---|
| pro OE číslo | 22316799330 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | oboustranná |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M8X1.25 |
| Barva | červená |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 80 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Výška [mm] | 109 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,5 |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 103 mm |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost