MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 300 d (238.418) - Uložení motoru od 5/2018, 1950 ccm, 180 kW, 245 hp, OM 654.920, Kabriolet
| Varianta výbavy | 48 V TECHNOLOGY |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2020 |
| Typ převodovky | 9-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední |
| pro OE číslo | 238 240 02 00 |
| pro OE číslo | A 238 240 02 00 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 48 V TECHNOLOGY |
|---|---|
| Typ převodovky | 9-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední |
| pro OE číslo | 238 240 03 00 |
| pro OE číslo | A 238 240 03 00 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 213 240 34 00 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,533 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ vozidla | 48V technology |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ vozidla | 48V technology |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 48 V Technology |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2020 |
| Typ převodovky | 9-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední |
| pro OE číslo | 213 240 34 00 |
| pro OE číslo | A 213 240 34 00 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | 9-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| pro OE číslo | 213 240 35 00 |
| pro OE číslo | A 213 240 35 00 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 213 240 35 00 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,533 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 213 240 34 00 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,533 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 213 240 35 00 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,533 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | hydraulický |
| Materiál | Guma |
| Materiál | hliník |
| váha [g] | 1,438 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost