RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A) - Uložení motoru od 8/1995 do 9/2000, 1870 ccm, 47 kW, 64 hp, F8Q 620, F8Q 622, F8Q 624, Schránky/šikmá záď
| TECDOC-číslo motoru | 18295 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4867 |
| Rok výroby od | 11/1999 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18295 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,37 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,560 kg |
| Materiál | hliník |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,210 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,37 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4867 |
| Rok výroby od | 11/1999 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,210 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18295 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/1999 |
| Kód motoru | F8Q 622 |
| montovaná strana | spodní |
| pro OE číslo | 77 00 432 031 |
| pro OE číslo | 82 00 100 116 |
| pro OE číslo | 82 00 118 297 |
| pro OE číslo | 82 00 148 388 |
| pro OE číslo | 82 00 493 821 |
| pro OE číslo | 8200493821 |
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Veličina | 47299z |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
| váha [g] | 433 g |
| váha [g] | 438 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16348 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18295 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/1999 |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost