LANCIA Y10 (156_) 1.0 (156C) - Uložení motoru od 3/1985 do 7/1989, 1049 ccm, 41 kW, 56 hp, 156 A.000, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 7544643 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7543418 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 340 g |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost