SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 LPG - Uložení motoru od 3/2010 do 5/2015, 1390 ccm, 63 kW, 86 hp, BXW, CGGB, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,83 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19089 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,83 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,02 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,83 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AA |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AB |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AC |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AD |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AE |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AF |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AR |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AS |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AT |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 S |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 T |
| pro OE číslo | 6Q0199555A |
| pro OE číslo | 6RF 199 555 |
| pro OE číslo | 6RF 199 555 B |
| pro OE číslo | 6RF 199 555 C |
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,62 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24980 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,83 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost