VW T-ROC (A11, D11) 2.0 TDI 4motion - Uložení motoru od 7/2019 do 6/2021, 1968 ccm, 140 kW, 190 hp, DFHA, SUV
| pro OE číslo | 5WA 199 262 H |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,200 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 184732 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0 198 037 A |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,433 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0 199 262 DN |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,560 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| převodovka typ | DQ250 |
|---|---|
| Typ převodovky | Dvouspojková 6-ti stupňová převodovka |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5WA 199 262 H |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,200 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| párová čísla výrobku | 33 10 9534 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0199555BJ |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0199855N |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0199855AD |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost