VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) 2.0 TDI 4motion - Uložení motoru od 9/2020, 1968 ccm, 140 kW, 190 hp, DFHA, kombi
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| pro OE číslo | 5Q0 199 867 J |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5WA 199 262 H |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,200 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 184732 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 199 855 J |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,820 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| převodovka typ | DQ250 |
| Typ převodovky | Dvouspojková 6-ti stupňová převodovka |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 199 855 J |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,820 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0199262BJ |
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0 199 262 BJ |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,541 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0 199 555 BJ |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 199 555 T |
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 2,328 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,274 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| párová čísla výrobku | 193830 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,288 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| párová čísla výrobku | 193829 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost