HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 1.8 i (CH6) - Uložení motoru od 12/1999 do 12/2002, 1850 ccm, 100 kW, 136 hp, F18B2, F18B4, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,725 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 152 mm |
| Šířka [mm] | 112,5 mm |
| Výška [mm] | 93 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 119 mm |
| Šířka [mm] | 115 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 152 mm |
| Šířka [mm] | 112,5 mm |
| Výška [mm] | 93 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 119 mm |
| Šířka [mm] | 115 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost