ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) - Uložení motoru od 3/1992 do 12/1997, 1995 ccm, 140 kW, 190 hp, AR 67203, limuzína
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 28 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| váha [g] | 83 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 12,5 mm |
| váha [g] | 1870 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost