PEUGEOT BOXER Krabice (230L) 1.9 TD - Uložení motoru od 7/1999 do 4/2002, 1905 ccm, 66 kW, 90 hp, XUD9TE, Krabice
| pro OE číslo | 184666 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 1369487080 |
| pro OE číslo | 1846 66 |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1307906080 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 532 g |
Dostupnost
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 1426 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18953 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,53 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 134 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní pravá |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní levá |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1307906080 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 152 mm |
| Šířka [mm] | 81,0 mm |
| Výška [mm] | 105,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,594 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost