AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Uložení motoru od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
| Rok výroby od | 01/1990 |
| Konstrukční rok do | 12/1989 |
| Číslo podvozku (VIN) od | ******89*H*300001 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,152 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | ******81*G*060581 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******8C*P*020000 |
| Počet válců | 5 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,142 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38 mm |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 63 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,556 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1990 |
|---|---|
| pro OE číslo | 811 199 419 B |
| pro OE číslo | 893 199 419 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,075 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| délka 1 [mm] | 44 mm |
| Délka 2 [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| pro OE číslo | 443 199 379 D |
| Hmotnost [kg] | 1,039 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| pro OE číslo | 443 199 379 E |
| Hmotnost [kg] | 1,033 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,142 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 39 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-H-300 001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,75 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-H-300 001 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Hmotnost [kg] | 1,07 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | ******81*G*060581 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******8C*P*020000 |
| Počet válců | 5 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,142 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38 mm |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
| Rok výroby od | 01/1990 |
| Konstrukční rok do | 12/1989 |
| Číslo podvozku (VIN) od | ******89*H*300001 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,152 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 46 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| váha [g] | 113 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 534 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M 10 x 1,5 mm |
| Typ uložení | hydroložisko |
| váha [g] | 1048 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Barva | modrá |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 530 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
| váha [g] | 1212 g |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
| váha [g] | 1038 g |
Dostupnost