AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Uložení motoru od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| pro OE číslo | 811 199 415 A |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,95 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 893 199 415 A |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| pro OE číslo | 443 199 381 C |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Označení barvy | červená |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Výška [mm] | 46 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 39 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 42 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Výška [mm] | 97 mm |
| Vnější průměr [mm] | 114 mm |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 145 mm |
| párová čísla výrobku | F8-1021 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 47 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 38,7 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8C-P-053245 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | zadní |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Výška [mm] | 42 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | vnější |
| Výška [mm] | 96 mm |
| Vnější průměr [mm] | 114 mm |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 146 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | pravá přední |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Označení barvy | bílá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost