RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0K) - Uložení motoru od 10/2000 do 10/2002, 2188 ccm, 95 kW, 130 hp, G9T 642, G9T 710, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,710 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6025310282 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200357462 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| pro OE číslo | 6025403418 |
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 417 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 421 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| váha [g] | 587 g |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | spodní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 120 mm |
| Délka [mm] | 160 mm |
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,13 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 120 mm |
| Délka [mm] | 160 mm |
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,13 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,710 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost