VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion - Uložení motoru od 9/2000 do 6/2006, 1896 ccm, 74 kW, 101 hp, ATD, kombi
| pro OE číslo | 1J0 199 851 Q |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0 199 851 R |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 199 262 BF |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 1171 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | 043 |
| Typ uložení | 003 |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,080 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,080 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 199 262 BF |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0199851N |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0199555AQ |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,145 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,145 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1K0199555L |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | strana motoru |
| montovaná strana | vrchní levá |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Hmotnost [kg] | 1,87 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,871 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | 003 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Množství | 1 |
| váha [g] | 1,794 g |
| váha [g] | 1800 g |
| váha [g] | 1815 g |
| váha [g] | 1865 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost