MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475) - Uložení motoru od 10/2001 do 1/2012, 4966 ccm, 225 kW, 306 hp, M 113.963, Kabriolet
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 230 240 00 17 |
| pro OE číslo | A 230 240 00 17 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,188 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranným krytem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | F 162765 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| počet děr | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2202400518 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,188 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranným krytem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,2499 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 1200 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| váha [g] | 1000 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| váha [g] | 1173 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | hydraulický |
| váha [g] | 1,131 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| váha [g] | 1000 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost