MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475) - Uložení motoru od 10/2001 do 1/2012, 4966 ccm, 225 kW, 306 hp, M 113.963, Kabriolet
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| váha [g] | 1000 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 145 mm |
| Šířka [mm] | 145 mm |
| Výška [mm] | 140 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | hliník |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost