RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 - Uložení motoru od 8/2000, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, K7J 700, limuzína
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 8200089697 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700426193 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700434370 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 434 370 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,38 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17470 |
| Rok výroby od | 10/2001 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,408 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 434 370 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,38 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17470 |
| Rok výroby od | 10/2001 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | LB03 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8200171178 |
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost