PEUGEOT 807 (EB_) 3.0 V6 - Uložení motoru od 6/2002, 2946 ccm, 150 kW, 204 hp, XFX (ES9J4S), velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,850 kg |
| Vnější průměr [mm] | 93 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9399 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9613 305 380 |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Šířka [mm] | 53 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| váha [g] | 850 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,2 mm |
| váha [g] | 155 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška 1 [mm] | 53 mm |
| Výška 2 [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part of 180638 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| délka 1 [mm] | 28 mm |
| Délka 2 [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 182720 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Výška 1 [mm] | 53 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní pravá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější průměr [mm] | 93 mm |
| váha [g] | 882 g |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| váha [g] | 0,3021 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 119 mm |
| Šířka [mm] | 56 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost