VW NEW BEETLE Kabriolet (1Y7) 1.6 - Uložení motoru od 1/2003 do 9/2010, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, BFS, Kabriolet
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 199 262 BE |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 2,034 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,641 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 2,1881 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 2,2221 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 65 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0747 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost