VW NEW BEETLE Kabriolet (1Y7) 2.0 - Uložení motoru od 9/2002 do 10/2010, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, AZJ, BDC, BEV, BGD, Kabriolet
| pro OE číslo | 1J0 199 262 CL |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0 199 851 AA |
| pro OE číslo | 1J0 199 851 M |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16744 |
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 19254 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16745 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16745 |
| montovaná strana | pravá |
| Provedení pro zemi | Kanada |
| Hmotnost [kg] | 2,05 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16745 |
| montovaná strana | pravá |
| Provedení pro zemi | USA |
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16744 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 2,140 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 2,2221 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 65 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0747 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 352 mm |
| Průměr 1 [mm] | 11,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 11,7 mm |
| váha [g] | 1190 g |
| Délka 2 [mm] | 125 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost