VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T - Uložení motoru od 5/2000 do 6/2006, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AGU, ARZ, AUM, kombi
| pro OE číslo | 1J0 199 262 BF |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9456 |
|---|---|
| Číslo motoru od | AUM 041300 |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 1171 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0199555AJ |
| montovaná strana | levá přední |
| váha [g] | 1672 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | 043 |
| Typ uložení | 003 |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15486 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| pro OE číslo | 1J0 199 851 N |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15486 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| pro OE číslo | 1J0 199 555 BB |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,900 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 199 262 BF |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0199851N |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0199555BB |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0199555AQ |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,145 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,091 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Rok výroby od | 12/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2002 |
| montovaná strana | spodní levá |
| pro OE číslo | 1K0199555L |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | strana motoru |
| montovaná strana | vrchní levá |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Hmotnost [kg] | 1,87 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,871 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | 003 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Množství | 1 |
| váha [g] | 1,794 g |
| váha [g] | 1800 g |
| váha [g] | 1815 g |
| váha [g] | 1865 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost