SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 - Uložení motoru od 4/2003 do 11/2009, 1598 ccm, 74 kW, 101 hp, BAH, limuzína
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AT |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,642 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AD |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AS |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AS |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,641 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AT |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,642 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,83 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,823 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AS |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,641 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,83 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 1638 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,62 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,83 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AA |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AB |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AC |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AD |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AE |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AF |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AR |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AS |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 AT |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 S |
| pro OE číslo | 6Q0 199 555 T |
| pro OE číslo | 6Q0199555A |
| pro OE číslo | 6RF 199 555 |
| pro OE číslo | 6RF 199 555 B |
| pro OE číslo | 6RF 199 555 C |
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,62 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost