VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 SDI - Uložení motoru od 11/1995 do 1/2004, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, AEY, AYQ, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,06 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4985 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16863 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4985 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0199609F |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 357199402B |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| váha [g] | 592 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4985 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4985 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Barva | zelená |
| váha [g] | 1080 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 50 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Barva | zelená |
| váha [g] | 1600 g |
Dostupnost