VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 TDI - Uložení motoru od 10/1996 do 1/2004, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ALE, ALH, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1H0 199 609 J |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,06 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1H0 199 262 A |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,56 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| pro OE číslo | 1H0 199 609 H |
| Hmotnost [kg] | 1,07 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1H0 199 262 A |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,56 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1H0 199 609 J |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,06 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0199609G |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,62 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Výška [mm] | 14 mm |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 12,7 mm |
| váha [g] | 10 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Barva | zelená |
| váha [g] | 1080 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 50 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0199262E |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 357199381C |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost