FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet - Uložení motoru od 9/2005 do 11/2006, 1910 ccm, 74 kW, 100 hp, 192 A9.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 186 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20,2 mm |
| váha [g] | 314 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vzd. díry 1/vzd. díry 2 | 99 |
| Délka [mm] | 220 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
| váha [g] | 1365 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,52 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 11 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 186 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20,2 mm |
| váha [g] | 314 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
| váha [g] | 1365 g |
Dostupnost